Кабмін розширив штат до 1000 осіб

Чисельність секретаріату Кабінету міністрів збільшена з 983 до 1019, а от чисельність співробітників патронатної служби віце-прем'єрів скорочено з 82 до 49.

Кабінет міністрів збільшив граничну чисельність співробітників свого секретаріату. Відповідна постанова уряду розміщена на офіційному сайті Кабміну. Чисельність секретаріату збільшена з 983 до 1019.

Цією ж постановою скорочено чисельність співробітників патронатної служби віце-прем'єрів з 82 до 49.

Як відомо, 13 жовтня президент звільнив Віктора Слауту з посади віце-прем'єра з питань агропромислового комплексу і призначив його своїм радником. Крім того, був звільнений віце-прем'єр із силових питань Володимир Сівкович. Він отримав посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Після скасування політреформи 2004 року був прийнятий новий закон про Кабінет міністрів, згідно з яким в уряді передбачається чотири посади віце-прем'єрів, в тому числі одного першого віце-прем'єра.

До цього в уряді було шість віце-прем'єрів: віце-прем'єр з питань Євро-2012 Борис Колесніков, віце-прем'єр з питань економіки Сергій Тігіпко, віце-прем'єр з питань регіональної політики Віктор Тихонов, віце-прем'єр із силових питань Володимир Сівкович і віце-прем'єр з питань АПК Віктор Слаута. Посаду першого віце-прем'єра обіймає Андрій Клюєв.

Відзначимо також, що голова Верховної ради Володимир Литвин нещодавно пообіцяв подальші кадрові перестановки в Кабінеті міністрів України.

Читайте також:

Литвин прогнозує нові відставки в уряді

Янукович пообіцяв нові звільнення міністрів

Янукович замінив свого постійного представника в Криму

Янукович звільнив двох віце-прем'єрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: