Кількість українок, що хочуть заміж за іноземця, зросла у 1,5 рази

Останніми роками Україна стала популярним місцем пошуку супутниць життя для іноземців.

Під час кризи українки стали активніше шукати собі чоловіків за кордоном. Про це свідчать дані шлюбних агенцій. Цьому явищу присвячено новий документальний фільм, який знімають ізраїльські та українські документалісти.

Останніми роками Україна стала популярним місцем пошуку супутниць життя для іноземців. За статистикою, бажання поєднати свою долю з громадянками України найчастіше виявляють чоловіки з Іспанії, Ізраїлю, США, Туреччини та Німеччини.

Дані шлюбних агентств Києва, Донецька і Львова свідчать, що за умов кризи охочих знайти заморського чоловіка цього року побільшало у півтора рази. Втім, як зазначає директор міжнародного шлюбного агентства Яна Чобіток, українські жінки теж стали вибагливішими до кандидатів: "Шлюбів з іноземцями багато. Та нам не так просто знайти жіночу клієнтуру, оскільки жінка, одружуючись з іноземцем, йде на великі жертви – залишає родину, друзів, кар’єру".

Як з’ясувалося на одному із засідань комісії Кнесету з підтримки статусу жінки, лише з Ізраїлю щороку понад 300 чоловіків вирушають до України в пошуках нареченої. На сьогодні в Ізраїлі діють десятки агентств, які спеціалізуються на організації "весільних турів" до України, зокрема до Одеси та Херсона, звідки походить більшість українських дружин ізраїльських чоловіків.

Цьому явищу вирішили присвятити цілий фільм, зйомки якого розпочали у Херсоні ізраїльські та українські документалісти. Стрічка розповість про шлюби українок з іноземцями в епоху економічної кризи та буде дубльована п’ятьма європейськими мовами.

Згідно з даними Мінюсту, за останні чотири роки в Україні було зареєстровано майже 19 тисяч шлюбів з іноземцями. Найчастіше їх укладають мешканки Донецької та Харківської областей, а також Києва.

Читайте також:

Непальським чоловікам пропонують 400 фунтів за шлюб з вдовою

Жертвами одеських наречених стали тисячі самотніх британців

Туристи з усього світу їдуть в Україну за дешевим сексом

Криза змушує українок одружуватися з іноземцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: