Кількість загиблих на шахті "Суходольська-Східна" зросла до 27 людей

У лікарні помер ще один гірник, який був госпіталізований після вибуху на шахті у місті Суходільськ. Кількість жертв становить 27 людей.

Один гірник, госпіталізований після вибуху на шахті "Суходольська-Східна" помер в лікарні, таким чином кількість жертв зросла до 27 людей.

Про це повідомили в прес-службі Державної служби гірського нагляду та промислової безпеки Україні.

"Так, це правда. Дві людини були госпіталізовані, один з них помер", - заявили в прес-службі.

Трагедія на шахті "Суходольська-Східна" сталася вночі 29 липня. У шахті на той момент перебували 252 особи, з них 224 шахтарі були успішно виведені на поверхню.

У місці вибуху перебували 28 гірників, які опинилися під завалами. Двох шахтарів вдалося врятувати, вони перебували у лікарні. В той день загинули 26 людей.

У цей же день на шахті імені Бажанова в Макіївці Донецької області обрушився копр. Загинули 11 людей, четверо шахтарів постраждали.

Раніше в.о. начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Луганської облдержадміністрації Олександр Ісаченко зазначав, що причиною аварії на шахті "Суходольська-Східна" могло стати різке природне підвищення рівня концентрації метану, перевищення допустимої концентрації метану і вугільного пилу, а також порушення норм безпеки.

Читайте також:

Азаров наголосив на необхідності підвищення безпеки у роботі шахт

На шахтах в Суходольську і Макіївці знайшли всіх загиблих

Профспілка гірників: людей на "Суходольській-Східній" вбили в гонитві за тоннами вугілля

ВідеоАварії на шахті "Суходольська-Східна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: