Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість загиблих від коронавірусу зросла до 426 осіб. Інфікованих вже понад 19 тисяч

Перше місце за кількістю заражень продовжує займати провінція Хубей.

У понеділок у провінції Хубей від коронавірусу 2019 nCoV загинули 64 людини. Це збільшило кількість загиблих в епіцентрі спалаху до 414 осіб, пише CNN із посиланням на регіональне управління охорони здоров'я.

На цей момент відомо, що у світі від коронавірусу загинули 426 людей. Усі смертельні випадки, за винятком одного, сталися у Китаї.

Також відомо, що у понеділок у провінції Хубей підтвердили ще 2 345 нових випадків захворювання на коронавірус. Загалом у цьому регіоні нараховують 13 522 хворих. В регіональному управлінні охорони здоров'я додали, що у шпиталях нині перебувають 10 990 пацієнтів, 576 із них у важкому стані.

У світі зареєстровано більше 19 тисяч випадків підтвердження коронавірусу.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 130 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції