Кількість жертв епідемії грипу зросла до 64 людей

Тільки на Прикарпатті за останню добу в реанімацію потрапили 11 осіб, семеро хворих перебувають в дуже тяжкому стані.

Кількість жертв епідемії грипу в Україні станом на ранок 2 листопада зросла до 64 осіб. Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов.

За його словами, до медичних закладів по допомогу звернулася 191 тис. українців, з яких 7,5 тис. госпіталізовано.

Зокрема, кількість загиблих від епідемії грипу на Прикарпатті досягла 12 людей. Про це розповів губернатор Івано-Франківської області Микола Палійчук.

За словами Миколи Палійчука, на Прикарпатті "на сьогодні зафіксовано офіційно 12 померлих". "Дванадцята смерть - це місто Івано-Франківськ, які подали інформацію, що ще 28 жовтня померла хвора, і нині ще виясняють, чи це була вірусна пневмонія, - сказав керівник області. - Ми вимагаємо зараз історію хвороби для вивчення ситуації, чому вони не подали даних про цю жінку. І чи дійсно вона померла від вірусу, внаслідок вірусної пневмонії".

Палійчук поінформував, що на Прикарпатті на сьогодні кількість хворих, які звернулися по медичну допомогу, становить 35 тисяч осіб. З них 52 знаходиться в реанімації. За останню добу в реанімацію надійшло 11 осіб, чотирьох вже виписано або переведено в інші відділення. Семеро хворих перебуває в дуже тяжкому стані, з яких шестеро - на штучній вентиляції легень.

Нагадаємо, 1 листопада міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус заявив, що ситуація з епідемією грипу в місті загалом покращилась. Він наголосив, що "зокрема, зменшилась кількість звернень до медиків та зменшилась кількість госпіталізацій".

Читайте також:

Через епідемію грипу міліція почала перевірку аптек

Через епідемію грипу закрито найбільший ринок на заході України

МОЗ закликало політиків не спекулювати на епідемії грипу

В Україну надійшов препарат "Таміфлю": Тимошенко обіцяє ще 300 тис. доз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: