Кінах хоче піти на вибори разом з Януковичем

Партія промисловців і підприємців України на парламентських виборах може увійти до списку Партії регіонів.

Янукович-Кінах
УНІАН
Анатолій Кінах може об'єднатися на виборах із партією прем'єра.

Партія промисловців і підприємців України (ПППУ) на позачергових виборах до Верховної ради може підтримати Партію регіонів і поповнити її виборчий список представниками своєї політичної сили.

Як повідомив в інтерв`ю УНІАН керівник секретаріату ПППУ, народний депутат ВР п'ятого скликання Лев Гнатенко, варіант підтримки на виборах Партії регіонів буде розглянуто на з`їзді партії 4 серпня (на 4 серпня заплановано також з`їзд ПР), і, на його думку, цілком може бути схвалений.

"Підтримка Партії регіонів - цілком ймовірний варіант. Принаймні, я особисто виступаю за", - заявив Гнатенко, зазначивши, що варіант підтримки "Нашої України" виключається, оскільки ця політична сила продемонструвала розходження своїх слів і справ.

Відповідаючи на запитання про можливість входження представників ПППУ до виборчого списку Партії регіонів, Гнатенко сказав: "Якщо нам виявлять таку високу довіру - то так". Разом з цим, Гнатенко виключив ймовірність саморозпуску ПППУ. "Це абсолютно виключено", - підкреслив він. 

Лев Гнатенко
УНІАН
Таку можливість припускає представник ПППУ Лев Гнатенко.

Також, за інформацією керівника секретаріату партії, офіційного документа від Вищого адміністративного суду України про відмову ПППУ в касаційному оскарженні ухвали Київського апеляційного адміністративного суду про “обнулення” списків “Нашої України” в апарат партії ще не надходило, проте. найближчими днями керівництво ПППУ планує зібратися, щоб проаналізувати ситуацію, яка склалася з судовими розглядами з цього питання, і прийняти рішення про подальші дії. 

"Ми зберемося і обговоримо, чи варто взагалі з цією судовою системою зв`язуватися", - зазначив Гнатенко, підкресливши, що це не означає, що партія припиняє відстоювати свої права, як члена блоку “Наша Україна”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: