Кінець канікул: які класи у Харківській області навчатимуться у школі, а які - дистанційно

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
1743
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кінець канікул: які класи у Харківській області навчатимуться у школі, а які - дистанційно

Фото: www.credits

Усі школи в "червоній" зоні перевели на дистанційне навчання.

У Харківській області з 2 листопада до школи підуть учні 1-4 класів. Решта - будуть навчатися дистанційно.

Про це повідомляється на сайті Харківської облдержадмністрації.

З 2 листопада на території Харківської області почне діяти нове карантинне зонування. У "червоній" зоні залишаються Богодухівський, Золочівський райони та місто Харків. Починаючи з 2 листопада, Лозівський, Первомайський райони та місто Люботин, які раніше були у "червоній" зоні, переходять до "помаранчевої".

"Кількість тестувань у нас за вчора була 3300 – це рекорд, але кількість підтверджених випадків залишається на тому ж рівні, навіть починає зменшуватись", - повідомив заступник голови ОДА Тарас Пастух.

Він звернувся до Державної комісії з питань ТЕБ та НС з проханням дозволити навчання у школах області учнів 1 - 4 класів. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов погодився внести зміни до рішення комісії та дозволити учням  молодших класів відвідувати навчальні заклади за умови дотримання всіх належних карантинних обмежень у школах області.

"Ми всі школи в "червоній" зоні переводимо на дистанційне. Але діти 1- 4 класів – це ті діти, які ще не можуть повною мірою самостійно користуватися комп’ютерною технікою, сама методика навчання інша", - зазначив Тарас Пастух.

Рішення щодо форми навчання в школах районів та міст області, які увійшли до "помаранчевої" зони, ухвалюватимуть комісії з питань ТЕБ та НС на місцях.

Нагадаємо, що Міносвіти рекомендувало обирати форму навчання з огляду на карантинне зонування.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1743
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація