Кінець сміттєвої блокади. У Львові підписали меморандум про поводження з побутовими відходами

Наразі деталі угоди невідомі.

У Львові ухвалили Меморандум для вирішення проблеми утилізації сміття.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook мер міста Андрій Садовий.

"Підписано меморандум про припинення сміттєвої блокади Львова. Під гарантії уряду та голови ОДА", - написав він, пообіцявши пізніше розповісти про деталі угоди.

Своєю чергою прем'єр-міністр України Володимир Гройсман уточнив, що спеціальний дворічний Меморандум про поводження з твердими побутовими відходами було укладено та підписано керівниками ЛОДА, Львівської облради та міськради та представниками органів місцевого самоврядування Львівщини (понад 10 районів області) при посередництві Кабміну.

"Проблему, яка постала у травні минулого року і вийшла на загальнодержавний рівень, вирішено, хоча, за великим рахунком, це питання було і залишається в компетенції міської влади Львова", - наголосив він.

Нагадаємо, 29 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з'явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників. Надзвичайники загинули.

Суд закрив Грибовицьке сміттєзвалище під Львовом. Суд зобов'язав виконавчий комітет Львівської міськради припинити діяльність Грибовицького сміттєзвалища.

18 січня Садовий заявив, що Львів захлинається у смітті та стоїть на порозі екологічної кризи. За його словами, у місті критична ситуація з вивезенням твердих побутових відходів та з'явилися передумови для виникнення надзвичайної екологічної ситуації.

Залиште свій коментар