"Кінгз Кепітал" обіцяє повернути гроші вкладникам

Група компаній "Кінгз Кепітал" планує зібрати всі свої активи в єдиний пул для подальшого погашення своїх зобов`язань перед вкладниками.


Про це повідомив один із засновників і керівник "Кінгз Кепітал" Олександр Бандурченко.

За його словами, для створення такого пулу знадобиться кілька місяців. При цьому він не уточнив, коли почнуться виплати вкладникам.

"Внутрішня ситуація в компанії склалася таким чином, що керівництвом було ухвалено рішення тимчасово припинити виплати клієнтам. Тому є ряд причин. Проте ми не знімаємо з себе відповідальності за помилки в плануванні діяльності компанії під час фінансової кризи, що наступила", – зазначив Бандурченко.

При цьому він відмовився повідомити суму активів "Кінгз Кепітал", а також кількість вкладників.

Водночас керівник "Кінгз Кепітал» спростував інформацію про те, що ця компанія є фінансовою пірамідою.

За словами Бандурченка, на сьогодні правоохоронні органами заведено кримінальну справу щодо господарської діяльності "Кінгз Кепітал" і ведеться розслідування, в результаті якого "у будь-якому разі правда восторжествує".

Раніше заступник голови Верховної ради, один із лідерів БЮТ Микола Томенко направив звернення до Юрія Луценка з проханням розслідувати діяльність фінансової групи "Кінгз Кепітал", зокрема, у зв`язку з відмовою виплачувати гроші своїм вкладникам.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: