Кінодистрибьютори несуть збитки через епідемію грипу

Дистрибьютори, які вкладають кошти в прокат фільмів в Україні, несуть величезні втрати.

Дистрибьюторські компанії, які вкладають кошти в прокат фільмів в Україні, несуть величезні втрати у зв'язку з різким скороченням відвідуваності кінотеатрів, яке викликане епідемією грипу. Про це заявила директор Кіровоградського кінотеатру "Зоряний" Тетяна Краснощеченко.

За її словами, зокрема, компанія "Бі Енд Ейч" вклала великі гроші в прокат російського фільму, знятого спільно з компанією "Уолт Дісней", — "Книга Майстрів".

"Було випущено багато копій кінострічки, викуплено права показу в Україні, — проте внаслідок епідемії все це вилилося в колосальні збитки", — зазначила вона.

Директор кінотеатру повідомила, що "Зоряний" у зв'язку з епідемією втратив усю дитячу аудиторію, яка приносила близько 50% доходу від прокату фільмів. Аналогічна ситуація з відвідуваністю кінотеатрів, за її словами, спостерігається і в інших регіонах.

"Ми підтримуємо контакти з колегами із Хмельницького, який уже ввійшов у зону ризику. Там кінотеатри сьогодні ще працюють, але людей практично немає, за минулу добу хмельницький кінотеатр відвідало 34 чоловіки. Тому в цьому місті стоїть питання закриття кінозалів", — уточнила вона.

Директор Маріупольського кінотеатру "Перемога" Галина Бургу також відзначає, що, не зважаючи на відсутність епідемії в регіоні, відвідуваність кінотеатру впала на 70%.

"Звідки ця паніка? Ні в Донецьку, ні в інших містах регіону немає масової захворюваності, місцева влада не приймала рішення про закриття кінотеатрів. Персонал нашого ВАТ систематично проводить санітарну обробку приміщення, працюємо в масках. Очевидно, річ у психологічному чиннику", — переконана директор кінотеатру.

Нагадаємо, станом на 13 листопада в Україні жертвами епідемії грипу та ГРВІ стали 265 людей, зокрема 26 людей померли за останню добу.

Загальна кількість хворих досягла 1 млн 308 тис. 911 людей, з майже 19,5 тисяч – діти до 18-ти років.

Як повідомили в МОЗ, за останню добу було госпіталізовано з ускладненнями понад чотири тисяч людей, всього з початку епідемії в лікарнях перебувають 69 тисяч 691 людина, з них понад 400 лежать в реанімації.

Читайте також:

З початку епідемії грипу та ГРВІ в Україні померли 265 людей

В Україні стартувала вакцинація проти свинячого грипу, але вакцини немає

Українці помирають від нової суміші свинячого та звичайного грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: