Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кінокритики позитивно оцінили драму каналу "1+1" під назвою "Століття Якова"

Днями відбудеться прем'єра стрічки.

28-го вересня в Києві відбувся допрем'єрний показ 4-серійної епічної драми "Століття Якова", яка вже 30 вересня о 20:15 буде показана в ефірі каналу "1+1". Журналісти, авторитетні кінокритики, голова Держкіно Пилип Іллєнко, організатори літературної премії "Коронація Слова", а також актори і творча група першими побачили одну з серій проекту.

""1+1 медіа" запускає серію спеціальних проектів, присвячених символічним українським літературним творам. Перший в цьому ряду - бестселер Володимира Лиса "Століття Якова". У наших проектах ми намагаємося в художній формі переосмислити нашу історію. Сподіваюся цю ініціативу підхоплять і наші колеги по ринку, - зазначив генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко, відкриваючи допрем'єрний показ. - Думаю, через 2-3 роки український глядач зможе переоцінити багато речей, які для нього раніше були сталими істинами".

Століття Якова критики_1
прес-служба каналу "1+1"

За словами головного продюсера серіалів та фільмів каналу "1+1" Олени Васильєвої, сьогодні дуже важливо створювати нове символічне поле і нові образи в історії, тому на команді проекту лежить велика відповідальність.

Допрем'єрний показ "Століття Якова" відвідав голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Століття Якова критики_2
прес-служба каналу "1+1"

"Хотів би подякувати всім, хто взявся екранізувати цей роман. Я вважаю його одним з кращих в сучасній українській літературі. І дуже приємно, що те, що я побачив на екрані, такого ж високого рівня, як і літературна першооснова. Це важливо, що у нас нарешті з'являється кіно українською мовою, яке містить культурні та історичні традиції", - зазначив він після перегляду першої серії.

Високу оцінку драмі також дали авторитетні кінокритики.

Століття Якова критики_3
прес-служба каналу "1+1"

"Хочу відзначити операторську роботу - наша операторська школа ніколи не викликала сумнівів. Але ми звикли до того, що в серіалах часто не надто звертають увагу на якість картинки, і глядач зазвичай більше слухає телевізійний продукт, ніж дивиться. Цей проект може залучити глядача більше дивитися, ніж слухати, - зазначив кінокритик Сергій Тримбач. - Нарешті українські кінематографісти починають знову звертатися до української літератури. Для Голлівуду це звичайна практика - навіщо вигадувати історію, якщо вже є якісна літературна основа".

Століття Якова критики_4
прес-служба каналу "1+1"

Своєю чергою, кінознавець Володимир Войтенко відзначив високий рівень майстерності українських акторів: "Цей питомо український проект доводить, що у нас є талановиті, дуже цікаві, харизматичні актори. Це дуже приємне відкриття. Оскільки прийнято вважати, що в сучасній українській кіноіндустрії проблема зі сценаріями і акторами. Але я хочу сказати, що така проблема буде, поки українських акторів не почнуть знімати в головних ролях".

Століття Якова критики_5
прес-служба каналу "1+1"

Виробництвом драми займався "1+1 Продакшн" під керівництвом Вікторії Лєзіної. За її словами, для "1+1 Продакшн" "Століття Якова" - перший досвід роботи над історичною драмою: "Для нас важливо реалізовувати такі знакові проекти, показувати Україну красивою, яка усвідомлює свою історію, і показувати своє майбутнє - таким, яке ми хочемо, а не те, яке виходить".

Століття Якова критики_6
прес-служба каналу "1+1"

Сценаристом драми "Століття Якова" став Андрій Кокотюха, режисером-постановником виступив Бата Недич, оператор-постановник - Ігор Іванов, художник-постановник - Сергій Бржестовський, а художник по костюмах - Ірина Гергель. Креативний продюсер – Олена Єремєєва. У проекті зіграли українські актори Роман Луцький, Станіслав Боклан, Олександр Печериця, Анна Топчій, Людмила Загорська, Олег Примогенов, Андрій Самінін, Наталя Доля, Олександр Попов.

Століття Якова критики_7
прес-служба каналу "1+1"

Саундтреком стала пісня "Не йди" культової групи "Океан Ельзи". У фільмі також прозвучить лемківська пісня у виконанні підопічної Святослава Вакарчука з "Голосу країни" Христини Соловій.

Століття Якова критики_8
прес-служба каналу "1+1"

Прем'єра проекту "Століття Якова" відбудеться 30 вересня о 20:15 на каналі "1+1".

Століття Якова критики_9
прес-служба каналу "1+1"

Повтор – 1 жовтня о 10:00

ВідеоІсторичну драму "Століття Якова" за однойменним романом покаже канал 1+1

Залиште свій коментар

Вибір редакції