Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кинули" своїх. Російські кадрові офіцери не приїхали на суд до ГРУвців

На засіданні суду ГРУвці змінили свої свідчення

Офіцери російських збройних сил відмовились свідчити в суді на користь ГРУвців Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва. Про це йдеться в сюжеті ТСН. Ранок.

Зазначається, що колеги ГРУвців, два полковники Черпасов та Литвиненко, яких запросили на засідання, до зали суду так і не завітали. Російські військові надіслали телеграми, де зазначили, що не можуть приїхати до суду через певні обставини, які від них не залежать.

Захист ГРУвців сподівався, що російські полковники підтвердять версію, що Александров та Єрофеєв просто стежили за українськими військовими на Донбасі.

При цьому, під час перехресного допиту, ГРУвці відмовились від своїх попередніх свідчень, заявивши, що приїхали на Донбас після звільнення із ЗС Росії захищати населення окупованих територій від української армії, вступивши до лав "народної міліції ЛНР".

Нагадаємо, вчора, 14 квітня, під час судового засідання російський ГРУвець Євген Єрофеєв заявив, що приїхав воювати на Донбас за "ЛНР", оскільки на Майдані загинули міліціонери. Крім того, він запевняє, що його нібито змушували говорити, що він військовий РФ.

При цьому, Александров відмовився відповідати на питання в суді. Хоча спочатку він 20 хвилин відповідав на питання. Александров розповів, що приїхав в "ЛНР" "з ідеологічних міркувань", але не пояснив із яких саме. Проте відмовився відповідати на питання про свою приналежність до націоналістичних організацій в Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції