Кинуті напризволяще

У наступному році без грошей можуть залишитися кіровоградські пенсіонери. Вже зараз зменшилися надходження коштів до місцевого Пенсійного фонду через зупинку великих підприємств.

Дотепер великі підприємства були головним донором Пенсійного фонду. У січні-лютому в неоплачувані відпустки роботодавці відправлять іще десятки тисяч робітників. А річна потреба у виплаті пенсій місцевим стареньким перевищить два мільярди гривень. Таких грошей в області не зібрати – тому в управлінні сподіваються на дотацію з держбюджету.


Дірки, найімовірніше, лататимуть і за рахунок малого та середнього бізнесу. Пенсійний фонд уже розробив проект антикризового закону, згідно з яким громадян, що працюють, змусять платити податки у 15-ть разів більше, ніж сьогодні.


“Спрощена система оподаткування - малий і середній бізнес… йшло кредитування за рахунок Пенсійного фонду для того, щоб вони розвинулось. Але сьогодні, коли така ситуація в Україна, вони повинні сплачувати на рівні з іншими”,- каже керівник головного управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області Людмила Поліщук.


ВідеоУ Кіровограді перестануть платити пенсії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: