Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кіпрський суд постановив заморозити активи Ахметова на $ 820 млн

Рішення пов'язане з перепродажем "Укртелекому" 2013 року.

Окружний суд Нікосії ще 27 грудня ухвалив заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова на суму 820 млн доларів у справі "Укртелекому".

Про це пише Financial Times.

Замороження активів сталося за позовом компанії Raga Establishment, яка належить колишньому голові правління "Родовід Банку" Денису Горбуненку. Raga продала "Укртелеком" Ахметову 2013 року за 860 млн доларів, але бізнесмен нібито вніс тільки 100 млн доларів авансу і припинив платежі.

У Ахметова є час до 8 січня на подачу апеляції.

Під заморозку активів може потрапити в тому числі найдорожча квартира в Гайд-парку в Лондоні, яку Ахметов придбав 2011 року.

Нагадаємо, що держава продала 92,79% акцій "Укртелекому" в 2011 році за 10,6 млрд грн. Його офіційним покупцем виступила компанія "ЕСУ", дочірня фірма австрійського фонду EPIC. Два роки по тому він перепродав телеком-оператора Рінату Ахметову.

Колишня назва Raga Establishment Ltd - Epic Telecom Invest Ltd. Ця кіпрська компанія виступила від імені австрійського фонду EPIC офіційним власником "ЕСУ" на момент приватизації "Укртелекому".

Горбуненко придбав Raga Establishment 2013 року.

Фонд державного майна недавно оголосив операцію з продажу "Укртелекому" недійсною, і вимагає повернути корпорацію державі. Сторони конфлікту ведуть судові розгляди. Позови щодо "Укртелекому" розглядають в Україні та Лондоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції