Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кіра Муратова просила скромне прощання лише з найближчими людьми

Всі бажаючі несуть квіти до кіностудії, де працювала режисер.

Пішла з життя легенда кіно Кіра Муратова. Їй було 83 роки. Все своє життя режисер присвятила стрічкам не для широкого прокату, але здобула з ними світове визнання, йдеться в ТСН.19.30.

"Короткі зустрічі". Молода Кіра Муратова та молодий Висоцький грають пару у любовному трикутнику. Тут Муратова і режисер, і актриса. Звучить незвична для вуха радянського глядача авангардна музика Олега Каравайчука.

Вона завжди збирала навколо себе неформатних людей. Її арт-хаус не вписувався в канони соцреалізму, деякі фільми лежали на полицях роками аж до часів перебудови.

Вона презентувала світу близько двох десятків унікальних стрічок. У стрічці "Вічне повернення" знімався її онук, їх у режисера лишилось двоє, донька трагічно загинула. Олег Кохан теж грав у цьому фільмі, збирається їхати в Одесу – попрощатись.

ВідеоНа 84 році життя померла легендарна українська режисерка Кіра Муратова

Все своє життя режисер присвятила стрічкам не для широкого прокату, але здобула з ними світове визнання. Вона презентувала світу близько двох десятків унікальних стрічок. На прапорі рідної кіностудії сьогодні вивісили траурну стрічку.

На 84 році життя померла легендарна українська режисерка Кіра Муратова

Серед плеяди акторів, яких подарувала глядачеві Муратова, найяскравІше засяяла саме Рената Литвинова. Нині акторка вже збирається до Одеси. Георгій Делієв, що також грав у фільмах Муратової шкодує, останнім часом мало спілкувався з нею.

«Напевно зараз шкодую, що останнім часом втратив можливість просто спілкуватися не за професією, не в області кіно, а просто по життю», - каже актор.

На прапорі кіностудії сьогодні вивісили траурну стрічку. В фойє світлина Кіри Муратової, а поряд свічка. Від ранку сюди приходять усі одесити, які любили її кінороботи.

Ще за життя Кіра Муратова заповідала — церемонію прощання з нею зробити якомога скромнішою. Тому прощатимуться з видатною режисеркою лише найближчі люди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції