Кирила порівняли з Аделаджою

На думку експерта, вплив Кирила на президента можна порівняти із впливом Аделаджі на мера Києва Леоніда Черновецького.

Патріарх Кирило небезпечний тим, що має безпосередній вплив на президента Віктора Януковича. Таку думку висловив політолог Сергій Таран.

За його словами, вплив Кирила на президента можна порівняти із впливом Аделаджі на мера Києва Леоніда Черновецького чи вплив Распутіна на дружину імператора російського.

"Секрет в тому, що Кирило може впливати на очільників української держави. Конкретно, на Януковича і ще на кількох людей, близьких до влади. В цьому його найбільша небезпека. Це дуже давній феномен, коли священик служив культом для чиновників. Це ще й спричинено тим, що Янукович прихильний до московського патріархату й до Кирила. В цьому і є весь феномен, вся фабула і драматизм. Це вплив на одну людину". - наголосив експерт.

Як відомо, Московський патріарх Кирило приїхав до України 20 липня. За минулий рік це вже третій візит Кирила в Україну. Востаннє патріарх був у Києві на інавгурації президента Януковича.

Зазначимо, близько 80 прихильників Всеукраїнського об'єднання "Свобода" і громадської організації "Українська національна асамблея - Українська народна самооборона" (УНА-УНСО) проводили акцію протесту біля "Українського дому" проти візиту в Україну Кирила.

Читайте також:

Патріарх Кирило пообіцяв зближувати Україну з Росією

Литвин не запросив патріарха Кирила освятити Верховну раду

Азаров пообіцяв Кирилу звільнити Лавру від сторонніх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: