Кириленко і Гриценко гребують об'єднуватись з "Нашою Україною" на чолі з Ющенком

Лідери опозиційних партій не хочуть співпрацювати з екс-президентом України.

Лідери партій "Громадянська позиція" та "За Україну!" не будуть домовлятися з "Нашою Україною" на чолі з Віктором Ющенком.

Про це вони заявили газеті "Комерсант-Україна".

"Ми поки в процесі переговорів, а "Нашій Україні" варто визначитися – вони з Ющенком чи без нього", сказав лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

А лідер партії "За Україну!" В'ячеслав Кириленко заявив: "Рішення Віктора Ющенка очолити виборчий список НУ означає, що нова національна демократія буде будуватися без його участі".

Тим часом член політради "Нашої України", народний депутат Андрій Парубій підтвердив, що питання відставки лідера партії на засіданні у вівторок не обговорювався.

Сам Віктор Ющенко у вівторок сказав, що "Наша Україна" проводить переговори про об'єднання з п'ятьма партіями, назвати які він відмовився.

Екс-президент також дав зрозуміти, що буде брати участь у наступних парламентських виборах за партійним списком. За словами Ющенка, "провести політичну силу – це набагато більш лицарське завдання, ніж пройти самому".

Раніше ЗМІ повідомляли з посиланням на джерела в апараті партії "Наша Україна", що в "Нашій Україні" готуються кардинальні зміни - начебто колишнього президента Віктора Ющенка позбавлять посади почесного голови партії.

Читайте також:

Ющенко вважає не лицарською справою йти на вибори по мажоритарці

"Наша Україна" поки не буде виганяти Ющенка

"Любі друзі" можуть позбавити Ющенка лідерства в НУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: