Кириленко і Зварич пояснили, чому подали у відставку

В’ячеслав Кириленко та Роман Зварич офіційно заявили, що складають з себе повноваження голови та заступника голови фракції НУ-НС.

"Я офіційно заявляю про свою відставку. Я не буду главою меншості фракції НУ-НС", - сказав Кириленко.

"Будь-яка угода з Тимошенко дешевша, ніж папір, на якому вона підписується. Ця угода не виконуватиметься, це буде проблемою коаліції... Думаю, що ця більшість не буде стабільною, адже без допомоги комуністів у них немає необхідних 226 голосів", - заявив він.

Кириленко - Зварич
УНІАН
Кириленко і Зварич склали повноваження
У свою чергу Роман Зварич сказав, що що йому не зрозуміти "величину інтелектуального рівня" людей у фракції, які стверджують, що коаліція створена, але в той же час заявляють, що необхідні підписи для її створення.

Це надто перевершує мій інтелектуальний рівень, тому нехай хтось більш розумний займає цю посаду (посаду заступника лідера фракції)", - сказав він.

Нагадаємо, раніше народний депутат Ар'єв повідомив, що Кириленко та Зварич подали у відставку.

Він також зазначив, що у фракції вже зібрано 37 підписів, необхідних для підписання коаліційної угоди з БЮТ і Блоком Литвина.

Крім того, фракція доручила заступнику лідера фракції НУ-НС Борису Тарасюку підписати відповідну коаліційну угоду.

Сам Тарасюк заявив, що угоду підпишуть вже сьогодні. Також, за його словами, оберуть нове керівництво фракції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за створення коаліції свої підписи поставили 36 депутатів з НУ-НС. Усього у фракції 72 депутати, тож вчора не вистачило 1 голосу, аби більшість проголосувала за входження до коаліції.


ВідеоЧому Кириленко і Зварич подали у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: