Кириленко каже, що НУ-НСу більше нема

Лідер "Нашої України" заявляє, що партії-члени НУ-НС зрадили президента.

Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" вже формально не існує. Про це лідер партії "Наша Україна" В'ячеслав Кириленко сказав на конференції Донецької обласної організації партії 18 жовтня.

Він відзначив, що в даний час велика частина партійців пропонують йти на вибори, не створюючи блоку, щоб не було ніяких несподіванок.

В'ячеслав Кириленко
УНІАН
В'ячеслав Кириленко вже думає про створення нового блоку
"Ми створили блок з 9 партій, дуже велику роботу зробили і так далі. Обіцяли об`єднатися в одну політичну силу всі. Де тепер цей блок? Луценко заявив, що вийшов з політичної команди президента Ющенка, Народний Рух перебуває в опозиції до Нашої України, три депутати – це практично вже БЮТ, Європейська партія, яка складається з одного депутата, – в БЮТі практично, Партія захисників Вітчизни, яка складається з одного депутата, - в БЮТі практично. Це результат того, що 9 партій створили великий блок і присягнулися у вірності президентові", - сказав Кириленко.

На прес-конференції він був вже не такий категоричний, відзначивши, що зараз просто немає сенсу думати про старі блоки, оскільки президент достроково припинив повноваження парламенту і політичні сили готуються до створення вже нових блоків.

"Якщо парламент збереться у разі якогось рішення на спеціальне засідання для того, щоб прийняти, наприклад, зміни для яких-небудь законів, то тоді працюватимуть блоки і їх фракції, але чітко на той термін, який буде визначений відповідними рішеннями. Тому про старий блок ми думаємо менше", - підкреслив лідер "Нашої України".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: