Кириленко критикує Мороза

Лідер "Нашої України" спростував заяву спікера про відкликання частиною депутатів НУ заяв про складення депутатскьих повноважень.


"Хотів би спростувати усі заяви, які лунають сьогодні з боку колишньої правлячої коаліції про нібито відкликання заяв про вихід із фракції та складення депутатських повноважень народними депутатами від "Нашої України", - цитує слова Кириленка прес-служба блоку.

Кириленко нагадав, що рішення з'їзду було направлене до Верховної Ради, ЦВК та президента. 

"Таким чином, Верховна Рада від дати прийняття з'їздом рішення, відповідно до статті 82 Конституції, є неповноважною, оскільки вона втратила 150 народних депутатів", - заявив лідер "Нашої України".

"Рішення з'їзду є остаточним і не підлягає будь-якому затвердженню ані ЦВК, ані Конституційним Судом, ані президентом", - наголосив він. 

Водночас Кириленко заявив про те, що "відбувається масштабна кампанія із дезінформації громадськості, ініціатором якої є Олександр Мороз". 

"Зараз головне для них – заплутати громадян України, створити ситуацію невизначеності. А тим часом - шляхом інтриг – "протягнути" в сесійну залу парламенту кандидатів у народні депутати від ПППУ, створити лже-фракцію "Наша Україна" у Верховні Раді і, таким чином, повністю узурпувати владу в країні", - зазначив Кириленко.

"Категорично заявляємо: цей план не пройде. Зараз йде судова процедура оскарження рішень колишньої ЦВК і ми сподіваємося, що новий склад ЦВК утримається від будь-яких рішень з приводу реєстрації народними депутатами зі списку, який на сьогодні скасований", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні спікер Верховної ради Олександр Мороз заявив про відкликання низкою представників опозиції заяв про складання депутатських повноважень. За лсовами Мороза, в зв'язку з цим парламент продовжує легітимну роботу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: