Кириленко - лідер правого блоку?

"Наша Україна" спростовує факт офіційних домовленостей щодо лідера та першої п'ятірки блоку демократичних сил.

Народний депутат ВР п’ятого скликання (фракція “Наша Україна”) Ксенія Ляпіна наголошує, що жодних офіційних рішень стосовно формування першої п’ятірки майбутнього виборчого блоку демократичних сил не приймалося.
 
Як повідомляє прес-служба “Нашої України”, в інтерв’ю журналістам Ляпіна наголосила: “Для “Нашої України” єдність демократичних сил - найвища цінність, тому буде першим номером у списку Луценко, чи хтось інший – це, насправді, не так важливо”. 

В'ячеслав Кириленко
razom.org.ua
Кириленко теж може претендувати на лідерство в блоці правих сил.

За її словами, найважливіше, що демократичні сили, як і пропонував президент, взяли на себе відповідальність і створили блок демократичних сил. 

Водночас, інший представник “Нашої України” зазначив, що кандидатурою на перший номер списку, яка обговорюється, є лідер партії В’ячеслав Кириленко. 

“В “Нашій Україні” вважають, що саме він має стати першим номером списку в майбутньому блоці – як керівник партії, що матиме у блоці найбільший відсоток”, - зокрема зазначив співрозмовник агентства УНІАН.

Раніше повідомлялося, що виборчий список майбутнього блоку ”Народної самооборони", "Нашої України” та "Української Правиці" очолить лідер НС Юрій Луценко, а другим номером буде В'ячеслав Кириленко.

В той же час, за даними видання "„КоммерсантЪ-Украина", квоти у блоці будуть розподілені наступним чином: соратникам Луценка буде виділено 25% місць у списку, націонал-демократам – 21%, НУ одержить 54% місць.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: