Кириленко не пустить Мороза до Ради

Лідер "Нашої України" звернувся до суду з проханням заборонити керівництву Верховної ради України відвідувати пленарні засідання парламенту.

В'ячеслав Кириленко
УНІАН
Кириленко подав у суд на керівництво Ради.
Один з лідерів блоку "Наша Україна - Народна самооборона" В'ячеслав Кириленко звернувся до суду із позовом про заборону відвідування пленарних засідань Верховної ради України її спікером Олександром Морозом та віце-спікером Адамом Мартинюком.

Про це повідомляє прес-служба блоку "НУ-НС". 

“Я звернувся до суду як голова партії “Наша Україна” щодо необхідності судового рішення про заборону Морозу та Мартинюку відкривати пленарні засідання ВР України”, - зазначив Кириленко на прес-конференції в Черкасах.

Олександр Мороз
УНІАН
Спікер не збирається залищшати парламент.
“Мороз може розпочинати проводити в парламенті будь-що і називати це будь-як, однак з юридичної точки зору з 5 червня нинішнього року це не можуть бути пленарні засідання ВР”, - вважає політик.

“Це можуть бути лише збори народних депутатів, які в нецільовий спосіб використовують бюджетні кошти, адже Мороз забезпечує трансляцію засідання ВР, роботу апарату ВР. Все це має розслідувати ГПУ - на підставі чого голова ВР скликає засідання в антиконституційний спосіб і називає це пленарним засіданням ВР?”, - охарактеризував роботу парламенту Кириленко.

“Вони можуть відкривати засідання пленумів своїх партій, однак ВР припинила свої повноваження і не може приймати рішення від імені всього українського народу”, - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: