Кириленко прийшов на допит у Генпрокуратуру

Депутат вважає, що його викликали по справі щодо подій, коли Рада ратифікувала договір про продовження строку перебування Чорноморського флоту РФ у Криму.

Народний депутат від фракції НУ-НС В'ячеслав Кириленко 28 грудня прийшов до слідчого управління Генеральної прокуратури.

Депутат вважає, що його викликали по справі щодо інциденту у Верховній раді 27 квітня, коли розглядалося питання про ратифікацію договору про продовження строку перебування Чорноморського флоту РФ у Криму.

"Я думаю, що мова йде про справу щодо подій у ВР 27 квітня, які пов'язані з угодами про Чорноморський флот. Але це не точно. І я думаю, що цілком можливо, мова буде йти про якісь інші події. Достеменно мені невідомо. Але в будь-якому випадку - це політичні події", - заявив Кириленко.

Відповідаючи на запитання, чи не боїться він арешту після допиту в прокуратурі, Кириленко зазначив: "Це (допит) стає вже такою буденністю для опозиційних політиків... Я не вважаю що це (переслідування) - метод з'ясування політичних стосунків".

Нагадаємо, 27 квітня перед ратифікацією угоди про продовження строку перебування Чорноморського флоту Росії на території України з метою не допустити її в залі засідань Ради відбулося кілька бійок між депутатами від коаліції й опозиції, представники опозиції кидали яйця в голову парламенту Володимира Литвина, а також були підпалені димові шашки.

Читайте також:

Луценка заарештували на 2 місяці

Тягнибок: влада працює в стилі чекістських репресій 30-х років

Генпрокуратура заборонила Тимошенко залишати місце проживання

ВідеоКириленко прийшов на допит у Генпрокуратуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: