Кириленко продовжить фактично керувати НСНУ

Віктор Ющенко не збирається втручатися в процес керування партією, а буде лише її ідейним лідером і, можливо, очолить список на майбутніх виборах.

Фактично керувати партією НСНУ і надалі буде В’ячеслав Кириленко.

Про це сказав народний депутат від НУ-НС Андрій Парубій, коментуючи журналістам підсумки з’їзду НСНУ.

Він нагадав, що саме Кириленко запропонував обрати головою партії Ющенка, і наголосив, що рішення про структуру керівних органів "Нашої України" буде прийматись на наступному етапі з’їзду партії, який, за його прогнозами, відбудеться через нетривалий час.

В'ячеслав Кириленко
УНІАН
В’ячеслав Кириленко залишиться партійним менеджером
Парубій наголосив, що Кириленко буде обраний або заступником голови партії, або головою ради партії.

"Президент України у своєму виступі зазначав, що надалі фактичне керівництво партією буде здійснюватись Кириленком, а власне його роль буде швидше як ідейного лідера партії. Він зазначив, що тільки так має бути побудована технічна робота – Кириленко має бути фактичним, щоденним менеджером, управлінцем партії", - процитував главу держави Парубій.

Крім того, він повідомив, що у ході наступного етапу з’їзду відбудеться серйозна реорганізація керівних органів партії. Зокрема, рада партії буде суттєво скорочена.

Також Парубій зазначив, що на сьогодні у раді партії присутні дуже багато людей, які фактично відійшли від самої партії.

Крім того депутат вважає, що обрання Віктора Ющенка головою "Народного Союзу Наша Україна" є  сигналом, що він очолить список партії у разі проведення дострокових парламентських виборів.

Наша Україна
УНІАН
"Наша Україна" одержала нового ідейного лідера в особі президента
"Я думаю, це є чітким знаком, що якщо в Україні будуть позачергові вибори, якщо вони відбудуться у 2009 році, без сумніву, на чолі нашої партії буде йти Віктор Ющенко, а якщо це буде блок, то на чолі блоку", - сказав Парубій.

Водночас, на запитання, чи говорив президент у своєму виступі на з’їзді про те, що він планує підписати указ про проведення дострокових парламентських виборів, Парубій зауважив, що Ющенко говорив про те, що у разі продуктивної роботи парламенту він має працювати і далі, але якщо парламент місяцями буде нездатний до будь-яких дій, тоді можливі дострокові вибори.

"Він зазначив, що це не є його самоціль, а він просто змушений буде застосовувати конституційну норму про переобрання парламенту", - сказав Парубій.

Як повідомляв ТСН.ua,  згідно з опитуванням "Фонду громадської думки", Блок Ющенка, у разі його створення не має шансів потрапити до парламенті на дострокових виборах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: