Кириленко: Ющенко нічого не знав про коаліцію

Колишній голова фракції НУ-НС В'ячеслав Кириленко не погоджував з президентом Ющенком рішення про початок переговорів щодо створення коаліції.

"Це рішення я не погоджував з президентом. Всім демократично налаштованим виборцям тоді було зрозуміло, що створення коаліції БЮТ і Партії регіонів є неприпустимим. Тому потрібно було зробити все для того, щоб не допустити створення такої коаліції, оскільки вона мала б далекосяжні негативні наслідки для суверенітету, безпеки і довгострокових перспектив України. У зв'язку з цим і було ухвалено рішення про початок переговорів фракції НУ-НС з БЮТ і Блоком Литвина", - сказав він і додав, що, на його думку, Ющенко не знав про таке рішення.

Відповідаючи на запитання, чи існують факти, що підтверджують проведення переговорів між БЮТ і Партією регіонів, Кириленко відповів:

"Документів, що підтверджують ці переговори, особисто я не бачив. Але можна сказати, що угода про створення коаліції "Національного розвитку, стабільності і порядку", підписана БЮТ, Блоком Литвина і частиною НУ-НС, - це та ж угода, яка готувалася для підписання БЮТ і ПР. Навіть назва одна і та ж. Звичайно, в тексті було враховано певну кількість поправок і пропозицій переговорної групи, яка працювала з боку НУ. У цьому сенсі угода змінилася на краще".

На думку Кириленка, у Ющенка є всі шанси переобратися на другий термін, попри те, що "кращу передвиборчу президентську кон'юнктуру" зараз має прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Відповідаючи на запитання, чи не збирається він залишити партію "Наша Україна".

"Ні, у мене немає такого наміру. Але я вважаю, що у президента має бути постійний і інтенсивний діалог з його соратниками," - відповів Кириленко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: