Кирило заявив, що досягнув головної мети візиту в Україну

Московський патріарх висловив задоволення тим, що помолився разом із українськими віруючими, та повагу до української незалежності.

Патріарх Московський і всія Русі Кирило вважає, що він досягнув головної мети свого візиту до України.

"Я говорив, що хочу помолитися разом iз благочестивим українським народом, i зараз, на завершення свого вiдвiдування, я кажу, що ця молитва вiдбулася. Я серцем вiдчув вашi серця, я побачив вашi обличчя, я вiдчув глибоку силу вiри, яку зберiгає благочестивий український народ", – сказав глава РПЦ, звертаючись до вірян біля Успенського собору міста Володимира-Волинського Волинської області.

Кирило також наголосив, що духовний простiр Київської Русi свого часу був єдиним, а нинi роздiлений кордонами суверенних держав.

"I православна церква з повагою ставиться до цього вибору людей, i в кожнiй iз цих держав вона служить народному благу, примиренню, подоланню конфлiктiв. Але при цьому церква зберiгає свою єднiсть як мати всiх народiв i народностей, що живуть у Київськiй Русі", – сказав патріарх.

Візит голови РПЦ до України завершується у середу, 5 серпня.

Нагадаємо, в рамках поїздки Західною Україною патріарх Кирило також відвідав Рівненщину, міста Рівне та Луцьк. В Луцьку, зокрема, голову РПЦ зустріли великий натовп віруючих та доволі численні акції протесту.

В той же час візит патріарха до Рівного був під питанням.  За словами представників Московської патріархії, патріарх спочатку скасував свій візит до міста через попередження української влади про те, що там на нього можуть чекати провокації.

Втім, за словами представників української влади, вони візиту Кирила до Рівного, який у підсумку відбувся, не заважали.

Читайте також:

ВО "Свобода": провокації проти Кирила - справа рук спецслужб РФ

Патріарха Кирила в Луцьку зустріли натовп віруючих і націоналісти

СБУ: життю патріарха Кирила ніщо не загрожує

Україна здивувала та розчарувала патріарха Кирила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: