Кірієєв пішов на поступки Тимошенко

Печерський суд вирішив викликати на допит 2 з 5 експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, запропонованих стороною захисту у газовій справі.

Печерський суд викликав на допит двох з п'яти експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, частково задовольнивши клопотання захисту Юлії Тимошенко.

У той же час суд відмовився задовольнити інше клопотання захисту про виклик до суду для допиту експертів центру судових експертиз "Альтернатива".

В обґрунтування заявлених клопотань адвокат Юрій Сухов зазначив, що у захисту виникло дуже багато питань до результатів судово-економічної експертизи, проведеної експертами Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, тому необхідно, щоб ці експерти в судовому засіданні роз'яснили свої висновки.

"Без уточнення цих питань експертів суду буде складно визначитися з правильною оцінкою цих експертиз", - сказав Сухов.

За словами захисника, це також стосується результатів експертизи, проведеної співробітниками центру "Альтернатива".

У свою чергу захисник Микола Сірий зазначив, що, зокрема, у захисту виникли питання до порядку проведення експертизи і до обсягу матеріалів, які використовувалися при її проведенні.

Тимошенко додала, що вважає ці експертизи сфальсифікованими.

Вона наголосила, що ці експертизи, які встановлюють нанесення збитків від укладення газових контрактів в 2009 році, не базуються на бухгалтерських документах, як це належить.

Прокурор Олександр Микитенко зазначив, що державне обвинувачення не заперечує проти виклику на судове засідання експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, в той же час прокуратура виступила проти допиту експертів "Альтернативи".

Як відомо, Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. Стаття, яку їй інкримінують, передбачає до 10 років позбавлення волі.

Читайте також:

Мєдвєдєв: Тимошенко судять за домовленості з Росією

Суд у справі Тимошенко розпочав вивчення речових доказів

Тимошенко можуть посадити вже наступного тижня

Янукович: я зробив би все можливе, щоб суду над Тимошенко не було

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: