Кіровоградські лікарі залікували чоловікові травму ноги до смерті

Родина переконана: якби оперативне втручання провели за всіма правилами – Олександр зміг би вижити.

На Кіровоградщині лікарський скандал: після медичних процедур помер 45-річний шахтар Олександр Бідаш.

Чоловікові лікували травму ноги – намагалися під внутрішньовенним наркозом уставити в кістку спицю, щоби допомогти перелому правильно зростися. Після проведення достатньо простої операції, дужий чоловік за кілька днів помер у реанімації.

Рідні Олександра не можуть змиритися з втратою і збагнути, як у 21-му столітті цілком здоровий чоловік пішов із життя після того, як на ногу впала кухонна табуретка.

"Мене навіть в палату до нього не пустили. Його вивезли – я зразу розгубилася, не повірила, що то мою дитину везуть. Я кричала: синочку, почуй мене. А він лежав", - розповідає мати померлого Людмила Бідаш.

Родина переконана: якби оперативне втручання провели за всіма правилами, і поруч із хворим увесь час перебував анестезіолог – Олександр зміг би вижити. Мовляв, у цьому гарячими слідами зізнавалися навіть самі лікарі.

Проте нині медики провину своїх колег відкидають. Цей випадок називають трагічним збігом обставин, і на камеру щось коментувати відмовляються. Зате справою Бідаша вже зацікавилася прокуратура.

"Можливо не було надано кваліфіковану медичну допомогу. У будь-якому випадку проводиться комісійне судово-медичне дослідження причин настання смерті і з‘ясування обставин смерті причинного зв‘язку між діями окремих лікарів, у тому числі анестезіолога і настанням смерті", - розповідає заступник прокурора Кіровоградської області Леонід Лахтюк:

Результати експертизи будуть відомі лише за кілька місяців. Тим часом медики, що лікували Олександра, і далі працюють. Це найбільше обурює колег померлого, шахтарів, що обслуговуються в цій відомчій лікарні.

Медчастина, де помер Олександр, безпосередньо підпорядковується Мінохорони здоров‘я. Відтак рідні небіжчика сподіваються, що про їхнє горе дізнаються керівники відомства і не дадуть зам'яти цю справу.

Деталі лікарського скандалу на Кіровоградщині – в сюжеті ТСН.

Читайте також:

Вихователька зламала дитині ногу за непослух

У регіонах беруть гроші за вакцинацію дітей

Дві 56-річні жінки виявили, що їх підмінили при народженні

Лікарі прийняли пологи під час операції на серці

ВідеоЛікарський скандал на Кіровоградщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: