Кіровоградські міліціонери вимагають грошей за свої послуги

Через ліквідацію міського відділку міліції місто залишилося без правоохоронців. Стражі порядку запропонували проводити рейди за крему платню.

Кіровоградські правоохоронці зажадали грошей за свої послуги.

Після ліквідації міського відділу міліції, місцева влада намагається самотужки підтримувати порядок на вулицях. Міліція запропонувала укласти угоду і за гроші проводити рейди.

Чиновники назвали таку пропозицію протизаконною.

"Брати платню за виконання функції, яка передбачена законом – не правильно. Ні з управлінської, ні з загальноморальної точки зору", - вважає керівник юридичного управління Кіровоградського міськвиконкому Ігор Нікітчук.

Правоохоронці звинувачення на свою адресу відкидають, пояснюючи, що до співпраці вони готові, але через завантаженість іншою роботою - у чітко визначені дні.

У мерії вже замислюються над доцільністю створення власної, муніципальної міліції, а поки за справу взялася прокуратура. Вона повинна буде дати правову оцінку сторін конфлікту.

Поки міліціонери і чиновники з‘ясовують стосунки, місто накрила чергова хвиля крадіжок. Люки з каналізаційних колодязів крадуть просто посеред білого дня.

За словами керівника виробничого відділу міськводоканалу Антоніни Гіренько, її відомство встановлює по 60 нових люків на місяць замість украдених.

Про життя у місті без міліції дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Міліція запізнилася на місце злочину на 700 років

Закарпатське село повстало проти міліції

В Донецьку міліція жорстоко побила хлопця за компромат на прокурора

Луценко звільняє керівників облуправлінь міліції

ВідеоМіліція запровадила платні послуги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: