Кіровоградські "нунсівці" відмовилися від партії і підтримали Тимошенко

У президії НУ не переймаються рішенням колишніх колег.

В понеділок, 12 жовтня, стало відомо про рішення ради кіровоградської обласної організації "Нашої України" (НУ) вийти з партії. Голова організації і один з ініціаторів виходу, народний депутат Едуард Зейналов ( "Наша Україна-Народна самооборона") пояснив це незгодою з "генеральною лінією" партії. Він також повідомив, що колишні члени НУ збираються підтримати на президентських виборах кандидатуру Юлії Тимошенко. У президії НУ не бачать трагедії в рішенні колишніх колег по партії і обіцяють перереєструвати організацію.

"З 2006 року в партії почалося згортання демократичних процесів, - йдеться в заяві ради кіровоградської обласної організації партії 'Наша Україна', яка прийняла рішення про вихід з НУ.- Принцип колегіальності і гласності при прийнятті рішень у партії був замінений на "підкилимні" домовленості партійних 'генералів'". У документі також наголошується, що процес відходу від демократичних стандартів розпочався, коли главою Секретаріату президента був призначений Віктор Балога, якого члени облорганізації звинуватили у рейдерських атаках на партію. Автори документа вказують, що сподівалися на позитивні зміни в партії після того, як її керівниками стали Віра Ульянченко та Роман Безсмертний, однак їх очікування не виправдалися. "Ситуація не змінилася на краще, - підкреслюється в заяві .- антидемократичні процеси всередині партії стали незворотними, а 'Нашу Україну' перетворили на закрите акціонерне товариство, яке поступово стає політичним банкрутом. Наш лідер Віктор Ющенко стрімко втрачає підтримку в партійному середовищі, а його оточення намагається боротися з цим шляхом виключення неугодних членів партії або ліквідації цілих організацій ".

Нагадаємо, це вже не перша різка заява представників кіровоградської організації НУ. 29 вересня рада міської організації прийняла рішення підтримати на президентських виборах прем'єр-міністра Юлію Тимошенко. Внаслідок цього президія політради "Нашої України", засідання якого відбулося 8 жовтня, ухвалила виключити з партії голову міськорганізації Олександра Дануцу та перереєструвати місцеву організацію. Примітно, що раніше було перереєстрована київська міськорганізація НУ, яку нещодавно очолив перший заступник голови Секретаріату президента Юрій Єхануров, змінивши лідера фракції НУ-НС у Верховній раді Миколи Мартиненка.

У понеділок голова кіровоградської облорганізації партії НУ, народний депутат Едуард Зейналов, який ініціював вихід з осередку партії заявив, що члени організації можуть підтримати на президентських виборах кандидатуру Юлії Тимошенко.

"Ми вважаємо, що Юлія Володимирівна сьогодні більше за інших відповідає тій ідеології, яка колись закладалася в рух і партію" Наша Україна ", - сказав він .- Принаймні, рішення про те, що ми не маємо права підтримувати інших кандидатів, крім Віктора Андрійовича (Ющенка.-ред), не приймалося ".

Член президії ради "Нашої України", народний депутат Ксенія Ляпіна (НУ-НС) заявила, що не бачить проблеми у виході з партії представників кіровоградської облорганізації. "З цією організацією буде те ж саме, що з київською та кіровоградської міськорганізаціями, - їх перереєструють і призначать нових керівників, - сказала вона .- Вони будуть виконувати рішення" Нашої України ", а не їх 'Батьківщини' (партії, очолюваної Юлією Тимошенко.-ред) ".

Читайте також:

Кіровоградська "Наша Україна" підтримає на виборах Тимошенко

ПР: Тимошенко піде на вибори за гроші з бюджету

Президентські вибори обійдуться кожному українцеві в 36 грн

Бюджетні витрати на вибори президента урізали на півмільярда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: