Кірєєв дав Тимошенко два тижні відстрочки

Наступні тижні екс-прем'єр проведе, не виходячи з СІЗО і готуючись до дебатів.

Суддя Родіон Кірєєв оголосив перерву у слуханнях справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко до 27 вересня.

Перед цим Тимошенко заявила, що в неї не було достатньо часу для підготовки до дебатів.

"Ми готувалися, але часу було вкрай недостатньо, спілкування з захисниками було фактично зведене до нуля. Окрім того, мене так і не ознайомили з останніми матеріалами справи", - сказала екс-прем'єр.

Тимошенко зазначила, що недостатність часу, який суд надав захисту, буде одним із аргументів у Європейському суді з прав людини.

"Суд для забезпечення права підсудної на підготовки до дебатів дає додатковий час і оголошує перерву до 27 вересня", - сказав у результаті суддя Кірєєв.

На це Тимошенко заявила, що її справа зайшла в глухий кут. На думку Тимошенко, така перерва доводить, що "справа розвалюється на очах".

Раніше суддя Кірєєв найчастіше відмовляв Тимошенко та її захисту в наданні додаткового часу для ознайомлення з матеріалами справи, найбільше він давав на це 3 дні.

Нагадаємо, колишнього прем'єра Юлію Тимошенко звинувачують у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році газових контрактів між Україною і Росією.

З 5 серпня вона перебуває у СІЗО. Раніше Тимошенко вже неодноразово заявляла, що вважає себе невинною і справу проти неї необхідно закрити у зв'язку з відсутністю складу злочину. Раніше Тимошенко і її захист неодноразово просили дозволити трансляцію засідань по справі Тимошенко.

Читайте також:

Що буде з Тимошенко: Кірєєв може засудити, а Янукович помилувати

ЗМІ: Тимошенко засудять і амністують, Луценка - звільнять

Тимошенко впевнена, що її посадять, і за ґратами на неї чекає небезпека

ВідеоКірєєв дав Тимошенко два тижні відстрочки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: