Тимошенко можуть посадити вже наступного тижня

Адвокат Юлії Тимошенко Юрій Сухов заявив, що суддя Родіон Кірєєв може оголосити вирок у справі проти його підзахисної вже наступного тижня.

Вирок у справі Тимошенко може бути оголошено наступного тижня, заявив адвокат екс-прем'єра Юрій Сухов.

Водночас, захист має таку кількість клопотань перед судом, що їхній розгляд та задоволення може розтягти процес ще на кілька місяців, зазначив Сухов.

Головуючий у справі проти Юлії Тимошенко Родіон Кірєєв намагається якомога швидше формально виконати усі процедурні дії, вважає адвокат підсудної, вважає Сухов. За його словами, якщо суддя і надалі нехтуватиме правами сторони захисту, то процес може бути завершений вже за кілька днів.

"Якщо (Кірєєв) буде виконувати чинне законодавство і задовольнить усі наші законні клопотання, які ми подамо – це буде ще кілька місяців. Бо там мають ще допитати свідків, близько 25-ти осіб. Ми маємо ще вилучити докази, які потрібні захисту. За законодавством захист не може нормально витребувати докази, тому ми просимо зробити це суд. Він має провести повторні експертизи, ми будемо на цьому наполягати. Є альтернативна експертиза, що повністю спростовує матеріали справи. Якщо він не буде задовольняти наші клопотання, то, я думаю, що наступного тижня він закінчить цей процес", – зазначив Сухов.

Як відомо, Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. Стаття, яку їй інкримінують, передбачає до 10 років позбавлення волі.

Читайте також:

Янукович: я зробив би все можливе, щоб суду над Тимошенко не було

Адвоката Юлії Тимошенко відсторонено від захисту

Соціологи відзначили зростання підтримки Тимошенко

Янукович може взяти Тимошенко на поруки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: