Кірєєв не дозволив поновити фото- і відеозйомку суду над Тимошенко

Суд зазначив, що клопотання про поновлення зйомки, з огляду на стадію судового процесу, є передчасним, тому що суд ще повинен вирішити клопотання захисту про допит свідків й експертів.

Печерський районний суд Києва відмовився дозволити відновити фото й відеофіксацію розгляду кримінальної справи проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових контрактів з Росією в 2009 році.

Відповідне рішення суд прийняв на засіданні. Таким чином головуючий на засіданні суддя Родіон Кірєєв залишив без задоволення відповідне клопотання захисту Тимошенко.

Суд у своєму рішенні зазначив, що це клопотання, з огляду на стадію судового процесу, є передчасним, тому що суд ще повинен вирішити клопотання захисту про допит свідків й експертів.

Нагадаємо, 15 липня суд заборонив фото- і відеофіксацію, а також пряму телевізійну трансляцію розгляду кримінальної справи у зв'язку з тим, що представник прокуратури дочитав обвинувальний висновок до місця, де містяться показання свідків.

Відповідно до норм законодавства, свідки не можуть ознайомлюватися з показаннями інших свідків, щоб це не вплинуло на їх показання.

Читайте також:

На суді у справі Тимошенко заснув секретар

Захист Тимошенко запевняє, що справа проти неї розвалюється

Wikileaks: США радили Тимошенко розкрити всі подробиці газових угод

Янукович може взяти Тимошенко на поруки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: