Кірєєв не дав Тимошенко півгодини на священика

Тимошенко просили збільшити перерви для розмов зі своїм духовним наставником.

Печерський районний суд Києва відмовився збільшити на півгодини обідні перерви в судових засіданнях у справі проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко для її спілкування з духовним наставником.

Головуючий суддя Родіон Кірєєв відмовився задовольнити відповідне клопотання захисту. Він зазначив, що щодня робить перерви в судовому засіданні, і таким чином надає час для відпочинку всім учасникам процесу.

Він вважає, що Тимошенко може під час цих перерв реалізувати своє конституційне право на зустріч зі священиком.

Суд також відмовив у задоволенні іншого клопотання захисту Тимошенко, у якому вона просила встановити менш інтенсивний режим засідань у справі.

Кірєєв відмовив у цьому на тій підставі, що кримінально-процесуальним кодексом не передбачено вирішення таких питань під час розгляду кримінальних справ.

Зазвичай перерви протягом засідань у справі Тимошенко тривають від 30 хвилин до години.

Як відомо, Тимошенко обвинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. Стаття, яку їй інкримінують, передбачає до 10 років позбавлення волі. З 5 серпня Юлія Тимошенко перебуває під арештом. Нещодавно президент Польщі Броніслав Коморовський заявив, що процес над екс-прем'єром Юлією Тимошенко є перешкодою на шляху вступу Києва до ЄС.

Читайте також:

Тимошенко назвала Кірєєва "фашистом" за 17-ту відмову звільнити її

Азаров наскаржився Європарламенту на підступні плани Тимошенко

Тимошенко вимагає від Кірєєва роздягнутися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: