Кисельов: Чечетов вклав мені до рук пістолет, щоб я застрелився

Виключений з лав "регіоналів" Василь Кисельов заявив, що "ще не вечір" і він піде до Віктора Януковича.

Депутат Василь Кисельов, напередодні виключений з Партії регіонів, планує у п'ятницю зустрітися з цього приводу з лідером ПР Віктором Януковичем.

Кисельов упевнений, що рішення президії партії про його виключення "не вступило в законну силу", оскільки ще має бути затверджене політрадою.

"Це свого роду мені попередження, що якщо я не зміню свою поведінку і точку зору щодо спікера парламенту Криму Анатолія Гриценка й депутата кримської ВР Олександра Мельника, то може наступити виключення", - заявив він.

Кисельов спростував заяву члена Партії регіонів Михайла Чечетова про те, що він нібито сам написав заяву про вихід з партії.

"Це неправда. Це мені Чечетов за дорученням когось дуже високого таким чином вкладає в руки пістолета, дає один патрон і вихід у цій ситуації один – застрелитися. Я не самогубець і не робитиму того, на що мене штовхають", - застеріг він.

Своє виключення депутат пов'язує з тим, що він "заважає Анатолію Гриценку дерибанити Крим".

"Я впевнений, що я дію правильно. Ще не вечір, а курчат у січні лічитимуть. У Криму говорять, що Янукович підтримує не тих", - додав Кисельов.

За даними джерел, президія політради Партії регіонів виключила Василя Кисельова з партії "за порушення положень і вимог статуту Партії регіонів і завдання шкоди репутації партії".

Услід за виключенням з Партії регіонів Василя Кисельова залишити лави "регіоналів" вирішила Російська громада Криму. Президія громади розцінила це "як розправу над тими, хто створював Партію регіонів у Криму, хто зберігав її в найскладніші для партії 2004-2005 роки, розправу на догоду кон'юнктурникам, які перебувають при владі в Криму".

Читайте також:

Головного регіонала Криму виключили з партії

Російська громада Криму вийшла з Партії регіонів

Кримський осередок Партії регіонів розколотий між двома лідерами

Янукович замінив лідера кримських регіоналів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: