Кисельов: депутат-регіонал замовив моє вбивство

Колишній соратник Януковича стверджує, що кримський депутат Олександр Мельник погрожував йому фізичною розправою.

Нардеп Василь Кисельов заявляє, що що депутат Верховної ради Криму Олександр Мельник погрожував йому розправою.

За словами Кисельова, до нього звернулися виборці, щоб зупинити незаконне будівництво в парку відпочинку, яке вела фірма Мельника.

"Старбуд" займає ділянки землі, будує офісні та розважальні центри, не маючи ні дозволів, ні узгоджень, ні техніко-економічного обґрунтування. І коли я порушую ці питання, мені просто погрожують фізичною розправою", - розповів депутат.

"У міліції є докази, що він мене замовив, що він хотів найняти кілера. Є міліцейські чини, які вели це питання...", - заявив він. За словами Кисельова, "злочин не було скоєно, людина відмовилася його виконувати".

"Якщо справи йтимуть так і надалі, то до Криму в кримінальному плані можуть повернутися лихі 90-і. Подумайте самі. Депутат Верховної ради Криму Олександр Мельник на стадіоні мало не скалічив суддю, а прокурор не дає порушити кримінальну справу. Він бив суддю під час футбольного матчу в присутності двохсот уболівальників! А прокуратура відмовляє в порушенні справи проти Мельника", - поскаржився Кисельов.

При цьому Кисельов розповів, що він про Мельника "не згадував до 2006 року, аж поки Віктор Федорович не всунув мені його в список".

"Я кажу йому: не можна. Ось тобі дані на нього "Скорпіона" (був такий підрозділ у силових структурах, який займався організованими злочинними групами). Він казав: так треба. Я мав усі дані на Мельника, бо якійсь час як представник президента в Криму був куратором тих служб, мав право запросити такі дані. На жаль, я не переконав Януковича", - розповів депутат.

Нагадаємо, у вересні президія політради Партії регіонів виключила Василя Кисельова з партії "за порушення положень і вимог статуту Партії регіонів і завдання шкоди репутації партії". Кисельов заявив, що його виключення пов'язане з тим, що він "заважає Анатолію Гриценку (спікеру парламенту АРК – прим. ред.) дерибанити Крим".

Услід за виключенням з Партії регіонів Кисельова залишити лави "регіоналів" вирішила Російська громада Криму. Президія громади розцінила це "як розправу над тими, хто створював Партію регіонів у Криму, хто зберігав її в найскладніші для партії 2004-2005 роки, розправу на догоду кон'юнктурникам, які перебувають при владі в Криму".

Читайте також:

Кисельов: Янукович віддав владу в Криму криміналітету

Кримський осередок Партії регіонів розколотий між двома лідерами

Кисельов: Чечетов вклав мені до рук пістолет, щоб я застрелився

Міліція порушила справу за фактом підготовки нападу на Кисельова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: