Кисельов розцінює дії президента як злочин

Василь Кисельов розцінює дії президента України з приводу його "прохання" до ЦВК, не інакше "як державний злочин".

Народний депутат України 5-го скликання, перший заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Василь Кисельов розцінює дії президента України з приводу його "прохання" до ЦВК зареєструвати БЮТ, не інакше "як державний злочин". 

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, так В.Кисельов прокоментував "прохання" президента до ЦВК зареєструвати БЮТ ще до відповідного рішення суду. "Я вважаю, що дані дії президента потрібно розцінювати не інакше, як державний злочин" - наголосив В.Кисельов. 

За його словами, якщо сьогодні ЦВК без рішення суду зареєструє "при явних відхиленнях від норм закону виборчий список БЮТ, то у б’ютівців з`являться підстави через підставних осіб оскаржити результати виборів, і тим самим торпедувати результати народного волевиявлення". 

На думку В.Кисельова, "для нашого президента вже достатньо тривалий час не існує межі, за якою – грубі порушення Конституції". 

Він також наголосив, що в даному випадку Юлія ТИМОШЕНКО діє "практично безпрограшно". 

“Сьогодні Тимошенко, спровокувавши ситуацію з відхиленням від встановленої процедури подачі списків кандидатів у депутати від своєї політичної сили, намагається викликати у народу вселенську жалість», - додав він. 

"Вони чудово розуміють, що найзухвалішим способом порушують встановлений порядок подачі виборчих документів до ЦВК, проте продовжують доводити, що вони – праві. І на цьому згубному для вітчизняної законності шляху у них вже є перший великий успіх. Їх відкрито підтримав президент! Підтримав, демонструючи, що він не за закон, і що, як і раніше, виступає на одній стороні", - додав В.Кисельов.
 
Він також зазначив, що на з`їзді Блоку "НУ-НС" президент відкрито підтримав "одну частину помаранчевих". "Сьогодні дійшла черга протягнути руку допомоги іншій їх частини – Блоку Юлії Тимошенко. Ось так і виходить, що у Віктора Андрійовича не доходять руки лише до одного – пригадати таки, що він – президент України, а не опозиції", - додав В.Кисельов.
 
Як повідомлялося раніше, сьогодні, 13 серпня, на прес-конференції у Форосі В.Ющенко заявив, що проблема з реєстрацією кандидатів у депутати від БЮТ у Центральній виборчій комісії викликана другорядними причинами.
Зокрема, за словами президента, немає жодних проблем, щоб зареєструвати даний список. 

Глава держави висловив упевненість, що ЦВК слід зареєструвати список кандидатів у депутати від БЮТ. За його словами, він звернувся з відповідним проханням до ЦВК.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: