Кисельов: Янукович віддав владу в Криму криміналітету

Вже екс-"регіонал" Василь Кисельов добровільно вийшов з партії. Заявляє, що в політиці залишиться, але на бік опонентів не "перекинеться".

Народний депутат Василь Кисельов, виключений з Партії регіонів за "нанесення шкоди її репутації", вирішив добровільно вийти з партії.

На прес-конференції у четвер він повідомив, що ухвалив таке "важке рішення" через прагнення "зберегти єдність" кримських "регіоналів".

Водночас фракцію ПР у Верховній раді Кисельов не збирається добровільно залишати.

"Ви ж розумієте, якщо вони мене виключать з фракції - це їхня воля. Сам я з фракції не піду, бо за законом я втрачу депутатський мандат. Я цієї дурниці не зроблю, такого подарунка я нікому не дам", - заявив він.

Кисельов ще раз підкреслив, що в нього немає особистого конфлікту з кримським спікером Анатолієм Гриценком.

"Дійшло до особистих образ тільки через те, що я говорив, що їм (Гриценком) керують відверті бандити. Я говорив про те, що кримінал не повинен правити у Криму", - сказав він.

Кисельов також переконаний, що усунення його від керівництва кримської партійної організацією має на меті сформувати партійний список на вибори до парламенту автономії.

Він нагадав, що в серпні політрада кримської організації Партії регіонів сформував кадровий резерв, який мав стати основою для формування виборчого списку на вибори до кримського парламенту.

"І це їх так обурило, що не пройдуть туди Мельники, Лукашови, Іоффе і всі інші... Ось через що пішла бійка! Та так, що дійшло навіть до замовлення на мене", - сказав Кисельов.

Раніше депутат заявив про те, що правоохоронці передали інформацію щодо існування замовлення на його вбивство.

При цьому він з жалем зазначив, що після отримання такої інформації він надіслав листа Януковичу про це, проте "ніякої реакції не було".

На питання журналістів, чому лідер Партії регіонів не прореагував на це, Кисельов заявив: "Тому що він передав владу в Криму криміналітету, а я заважаю, щоб вони - я маю на увазі Гриценка і Мельника - правили там і далі".

Кисельов поки що не визначився зі своєю майбутньою політичною долею, але запевняє, що не "перекинеться" на сторону опонентів.

"Те, що я не буду з тими, проти кого відкрито і самовіддано воював, - це факт", - сказав депутат. Він не виключив, що балотуватиметься на посаду мера Сімферополя.

Нагадаємо, днями президія політради Партії регіонів виключила Василя Кисельова з партії "за порушення положень і вимог статуту Партії регіонів і завдання шкоди репутації партії". Кисельов заявив, що його виключення пов'язане з тим, що він "заважає Анатолію Гриценку (спікеру парламенту АРК – прим. ред.) дерибанити Крим".

Читайте також:

Кисельов: Чечетов вклав мені до рук пістолет, щоб я застрелився

Кримський осередок Партії регіонів розколотий між двома лідерами

Російська громада Криму вийшла з Партії регіонів

Головного регіонала Криму виключили з партії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: