Кислинський готовий у прямому ефірі складати іспити

Андрій Кислинський заявив, що його особиста справа просто зникла в університеті, а диплом ніхто не визнавав фальшивим.

Екс-заступник глави СБУ Андрій Кислинський готовий у прямому ефірі складати іспити, щоб підтвердити свої знання.

"У Київському національному університеті просто зникла моя особиста справа, а диплом ще ніхто офіційно не визнав фальшивим, - повідомив Кислинський. - Щоб підтвердити свої знання, я готовий здати всі необхідні іспити хоч у прямому ефірі. Я вже підібрав звичайну середню школу, куди подам документи для влаштування на роботу істориком".

Нагадаємо, начальник Головного управління державної служби (ГУДС) Тимофій Мотренко заявив, що його відомство встановило відсутність вищої освіти у Кислинського. "Ніяких документальних підтверджень його надходження і навчання в Київському національному університеті ім. Шевченка ми не знайшли", - сказав Мотренко.

Глава ГУДС вчора запропонував Кабміну звернутися до МВС та Генпрокуратури з проханням порушити кримінальну справу відносно Кислинського.

Міністерство внутрішніх справ навмисно передало в Генеральну прокуратуру матеріали службової перевірки справжності диплома екс-заступника голови СБУ Андрія Кислинського для вивчення питання про порушення кримінальної справи.

Читайте також:

Ющенко звільнив Кислинського

БЮТ вимагає заарештувати Кислинського за фальшивий диплом

Бездипломний Кислинський піде працювати шкільним вчителем

Міносвіти підтвердило, що Кислинський має фальшивий диплом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: