Кислинський вже сам не знає, чи є в нього диплом

Заступник глави СБУ звинуватив голову Міносвіти Вакарчука в тому, що він набрехав про відсутність його диплому через лояльність до Тимошенко.

Заступник голови СБУ Андрій Кислинський назвав політично заангажованою заяву міністра освіти Івана Вакарчука про відсутність у нього диплому. Із посиланням на неофіційні джерела чиновник запевнив, що має документ про вищу освіту.

"Міністр склав тест на лояльність прем’єр-міністру. Думаю, це допоможе пану Вакарчуку в подальшій кар’єрі", - сказав представник СБУ.

"Ще в п’ятницю мені неофіційно підтвердили в Міносвіти, що мій диплом зареєстрований і значиться у базі міністерства", - також відзначив Кислинський. Він закликав чекати висновків розслідування, яке проводить Головне управління держслужби.

"Але звертає на себе увагу той факт, що перевіркою займаються організації, які підлеглі прем’єр-міністру. Уже зараз ми можемо скласти враження про ту "диктатуру", яку обіцяла встановити пані Тимошенко", - наголосив Кислинський.

Нагадаємо, за інформацією міністра Івана Вакарчука, комісія Міносвіти, яка перевіряла дійсність диплома Кислинського про вищу освіту, встановила, що у Київському національному університеті імені Шевченка він не навчався. Крім того, пред'явлений заступником голови СБУ диплом не відповідає зразкам документів, що видавалися університетом.

Ще у вересні глава МВС Юрій Луценко натякнув, що Кислинський має фіктивний диплом про вищу освіту, яку він начебто здобув у Київському національному університеті.

Журналісти відвідали університет з метою провести розслідування - жоден з викладачів і можливих однокурсників не зміг пригадати студента Кислинського. Сам Кислинський відмовився згадувати свої студентські роки.

При цьому в архіві Національного університету ім. Тараса Шевченка, де нібито вчився Кислинський, відповіли, що такого студента у них не було.

Читайте також:

Міносвіти підтвердило, що Кислинський має фальшивий диплом

"Бездипломний" Кислинський в СБУ відповідає за освіту

Кислинський вимагає від Москаля "відповісти за сутенера"

Москаль: заступник голови СБУ в 90-ті працював сутенером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: