Кислинському загрожує кримінальна справа

Дії Кислинського при призначенні його заступником глави секретаріату президента і заступником голови СБУ мають ознаки кримінального злочину.

Кабінету міністрів рекомендують звернутися до МВС та Генпрокуратури з проханням порушити кримінальну справу проти экс-заступника голови СБУ Андрія Кислинського.

Про це заявив начальник Головного управління держслужби Тимофій Мотренко на брифінгу.

"Ми рекомендували керівництву уряду передати матеріали службового розслідування (Головдержслужби) до МВС і Генпрокуратури з метою можливого реагування і порушення кримінальної справи", - сказав він.

При цьому Мотренко зазначив, що дії Кислинського при призначенні його заступником глави секретаріату президента і заступником голови СБУ мають ознаки кримінального злочину про використання свідомо підроблених документів.

Нагадаємо, Головне управління державної служби при Кабінеті міністрів встановило відсутність вищої освіти взагалі у колишнього заступника голови Служби безпеки України Андрія Кислинського.

Про це повідомив Мотренко. "Жодних документальних підтверджень про вступ і навчання в Київському національному університеті ім. Шевченка ми не знайшли", - сказав він.

Комісія Міністерства освіти і науки, яка перевіряла достовірність диплома Кислинського про вищу освіту в Київському національному університеті ім. Шевченка, встановила, що Кислинській в цьому закладі не навчався.

Після цього Кислинській назвав звинувачення на свою адресу політично заангажованими і заявив, що наполягає на достовірності свого диплома.

Незважаючи на це, 13 жовтня президент Віктор Ющенко звільнив Кислинського з посади заступника глави СБУ.

Читайте також:

Уряд довів, що Кислинський збрехав про свою вищу освіту двічі

Бездипломний Кислинський піде працювати шкільним вчителем

Кислинський вже сам не знає, чи є в нього диплом

 

ВідеоКислинському загрожує кримінальна справа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: