Китайські інвестори зацікавилися Україною

Китай вирішив, що Україна досить приваблива для інвестицій. А якщо точніше, то в Китаї вважають, що наші економіки доповнюють одна одну.

Україна має величезний економічний потенціал і може бути цікавою для інвестицій китайського приватного сектора.

Про це заявив віце-президент Китайського інституту стратегії і менеджменту, посол У Цзянь Мінь на 6-му щорічному самміті Ялтинської європейської стратегії у суботу.

"Економіки Китаю й Україна – взаємно доповнюють одна одну. В Україні величезний потенціал у сільськогосподарській галузі, Китай же спеціалізується в основному на промисловому секторі", - заявив він.

"В Україні також є прогресивні наукові технології. З огляду на це китайському приватному сектору, що складає біля двох третин економіки країни, можуть бути цікаві інвестиції в українську економіку", - підкреслив китайський експерт.

На його думку, основними перешкодами на шляху інвестицій є достатньо слабкий інфраструктурний розвиток України і недостатня популярність України для китайських інвесторів.

У Цзянь Мінь - колишній постійний представник Китаю в ООН.

Нагадаємо, у березні Китай опублікував "чорний список" країн-роботодавців. Так китайська влада закликала своїх громадян не працювати в Україні, Польщі та Румунії, оскільки через фінансову кризу їхня робота може бути неоплачена.

Читайте також:

Китай закликав своїх громадян не працювати в Україні

Інвестори знову цікавляться Україною

Криза та корупція виганяють з України іноземних інвесторів

Араби скуповують український чорнозем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: