Китай хоче спростити візовий режим з Україною

Посол КНР заявив, що його країна готова вести переговори щодо віз, але підкреслив, що це питання двостороннє, і які-небудь дії в цьому напрямі можуть робитися тільки обома країнами.

Китайська Народна республіка виступає за спрощення візового режиму з Україною. Про це заявив посол Китаю в Україні Чжан Сиюнь.

"Щось ми, звичайно, хотіли б поміняти. І наші пропозиції вже знаходяться в Міністерстві закордонних справ України", - сказав посол, відповідаючи на питання, чи планує Китай спростити візовий режим для громадян України».

При цьому посол підкреслив, що зміна візового режиму - питання двостороннє, і які-небудь дії в цьому напрямі можуть робитися тільки обома країнами.

За діючими правилами, громадяни України з дипломатичними і службовими паспортами можуть не отримувати візу для в'їзду до Китаю.

Для отримання туристичної, комерційної, учбової або робочої візи українці, окрім заповненої анкети, повинні подавати дійсні запрошення, видані уповноваженими організаціями Китаю.

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович відвідає Китай з державним візитом 2-5 вересня.

Як повідомлялося, міжнародне радіо Китаю висвітлюватиме візит українського президента до КНР 61-ю мовою країн світу.

Раніше, наприкінці липня міністри закордонних справ України та Ізраїлю Костянтин Грищенко та Авігдор Ліберман підписали в Єрусалимі угоду про взаємне скасування візового режиму між двома державами.

Читайте також:

Китайське радіо висвітлюватиме візит Януковича до КНР 61 мовою

Україна та Ізраїль підписали угоду про безвізовий режим

Сербія запровадила безвізовий режим для громадян ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: