Китайцям довірили будівництво четвертої гілки київського метро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перед початком спорудження буде проведений фінансовий і правовий аналізи.

У п'ятницю, 19 травня, заступник голови КМДА Микола Поворозник підписав угоду з Китайським консорціумом, до якого входять компанії "China Railway International Group" та "China Pacific Construction Group", щодо будівництва четвертої гілки метро у Києві. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Фахівці китайської сторони проведуть дослідження щодо поточного стану реалізації проекту "Будівництво 4-ї лінії метро в м. Києві", яке розглядатиме технічні деталі; обсяг фінансових ресурсів і правовий спосіб, завдяки якому проект буде реалізований остаточно", – розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Представники китайського консорціуму дослідять стан реалізації будівництва четвертої лінії метро у Києві, з'ясують обсяг фінансових витрат та правові аспекти. Також згідно з підписаною угодою китайська сторона сприятиме залученню коштів в проект.

Нагадаємо, 14 травня, перший віце-прем‘єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та китайська корпорація доріг і мостів домовилися про будівництво мосту біля Кременчука та реконструкцію Шулявського шляхопроводу у Києві на загальну суму $ 400 млн. 

Відео У столиці на тривалий час перекриють шляхопровід біля станції метро "Нивки"

Залиште свій коментар

Вибір редакції