Китайське радіо висвітлюватиме візит Януковича до КНР 61 мовою

Активне висвітлення візиту Януковича передбачено під час його перебування президента в Пекіні, Шанхаї та Гонконзі.

Міжнародне радіо Китаю висвітлюватиме візит президента України Віктора Януковича до КНР 61-ю мовою країн світу. Про це в інтерв’ю газеті "День" розповів посол України в КНР Юрій Костенко.

Дипломат розповів, що візит Януковича обіцяє бути масштабним і суттєвим. Окрім підписання низки двосторонніх угод, у Пекіні та Гонконгу пройдуть бізнес-форуми за участю представників провідних компаній та підприємств України та Китаю, зазначив він.

Окрім цього, повідомив Костенко, активне висвітлення візиту передбачено і під час перебування президента в Пекіні, Шанхаї та Гонконзі. Зокрема, з Міжнародним радіо Китаю домовлено, що відповідні матеріали транслюватимуться 61-ю мовою країн світу.

"Офіційні особи, включаючи керівництво держави, сприймають Україну як надійного друга і партнера китайського народу. Високо цінують у Пекіні те, що наші позиції практично повністю збігаються з усіх головних міжнародних і чутливих для китайської сторони питань. Це дає підстави вірити, що після державного візиту до КНР президента України Віктора Януковича наші дружні відносини набудуть рівня стратегічного партнерства", - підсумував посол України в Китаї.

Нагадаємо, державний візит президента Віктора Януковича до Китаю та Гонконгу відбудеться 2-5 вересня.

Читайте також:

Янукович здійснить велике турне Латинською Америкою

Китай гарантуватиме, що проти України не застосують ядерну зброю

Україна буде будувати кораблі для Китаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: