Ківалов отримав премію "Людина року-2010"

Ківалова відзначили як найактивнішого депутата – юриста, який зареєстрував найбільшу кількість законопроектів, і частіше за інших виступав з трибуни Верховної ради.

Народний депутат від Партії регіонів Сергій Ківалов став лауреатом конкурсу "Людина року" в номінації "Юрист року".

Як повідомили у прес-службі депутата, вручення дипломів лауреатам п'ятнадцятої ювілейної загальнонаціональної програми "Людина року-2010" відбулося 15 березня.

Як повідомили в генеральній дирекції конкурсу, Ківалов за підсумками 2010 року став найактивнішим депутатом – юристом, зареєструвавши найбільшу кількість законопроектів, і частіше за інших парламентаріїв виступав з трибуни Верховної ради.

"Для мене і перемога, і навіть участь в загальнонаціональному конкурсі – приємно і престижно. Але ставлюся до цього не як до лаврового вінка, а як до своєрідного авансу довіри, як до стимулу до ще більш інтенсивної роботи. Чи я стану "Юристом року", чи інші лауреати – не так важливо. Головне, щоб у країні хороші юристи були. Тому що немає права - немає хорошого закону і його добросовісного виконання – немає нічого", - сказав Ківалов.

У прес-службі нагадали, що в 2009 році Ківалов став переможцем конкурсу, що проводиться Спілкою юристів України, "Юрист року – державний діяч".

Нагадаємо, 26 березня 2011 року в Національному палаці мистецтв "Україна" в Києві відбудеться п'ятнадцята, ювілейна церемонія нагородження переможців і лауреатів загальнонаціональної програми "Людина року-2010".

Читайте також:

Янукович став "Людиною року" в Росії

Азарова посвятили у лицарі Ордена Гробу Господнього

Янукович нагородив охоронця Ахметова орденом "За заслуги"

Патріарх Кирило вручив Януковичу вищу нагороду РПЦ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: