Ківалов: СБУ стежила за донькою та зятем Тимошенко

Скандал навколо затримання проросійського депутата Ігоря Маркова в Одесі отримав несподіваний розвиток.

Народний депутат від Партії регіонів Сергій Ківалов звинуватив Службу безпеки у прихованому відеоспостереженні за донькою прем'єра Юлії Тимошенко Євгенією та її чоловіком Шоном Карром під час їхнього перебування в Одесі.

Як повідомляє прес-служба депутата, про це свідчать відеоматеріали знайдені на відеокамері, вилученій у співробітників СБУ під час затримання одеського депутата Ігоря Маркова.

Ківалов вже підготував звернення до прокуратури з цього приводу. "Справа в тому, що органи безпеки повноважні здійснювати такі заходи, коли йдеться про викриття злочинців та протидію іноземній розвідці. Але в даному випадку, очевидно, мова не може йти ні про те, ні про інше. А значить, є ознаки порушення прав людини", - зазначив він.

Крім того, Ківалов впевнений, що відеоматеріали, які стосуються особистого життя людей, повинні знищуватися. "Такий закон. Але його не дотримуються. Подальша силова виїмка відеокамери силами антитерористичного підрозділу СБУ тільки підтверджує ці підозри", - зазначив депутат.

Нагадаємо, у суботу стало відомо про затримання співробітниками СБУ одеського депутата, лідера проросійської партії "Родіна" Ігоря Маркова.

За інформацією директора українського філіалу Інституту країн СНД Володимира Корнілова, депутата разом із його охороною закували в наручники та поклали на підлогу.

Інцидент почався з конфлікту біля офісу партії "Родіна". Охоронці офісу звернули увагу на людей в двох автомобілях, які вели відеозйомку. Вони заблокували автомобілі, і витягли з салонів трьох осіб, які показали посвідчення співробітників СБУ, відмовившись повідомити, чиє завдання виконують.

Співробітники ДАІ, які прибули за викликом охорони, виявили в багажнику однієї з машин кілька автомобільних номерних знаків. Після цього людей, затриманих охороною, завели всередину будівлі.

За годину до офісу партії "Родіна" прибули бійці спецпідрозділу СБУ "Альфа", які, увірвавшись в будівлю, звільнили затриманих співробітників СБУ, забрали відібрану відеотехніку та наділи наручники на охоронців депутата.

Представники Служби безпеки пізніше спростували інформацію про затримання лідера "Родіни" Маркова.

Читайте також:

Спецназ СБУ затримав лідера проросійської партії "Родіна"

Шеф СБУ хоче прибрати сепаратистів з України

Зять Тимошенко представить Україну в рамках програми ООН

Шон Карр знову в Одесі

Залиште свій коментар