Ківалов вимагає моральної компенсації від регіонала, який "його оббрехав"

Ківалов подав у суд на однопарційця-регіонала за наклеп і відмовився з’ясовувати стосунки "по-чоловічому". Для нього цей конфлікт - як "слону драбина".

11 лютого Приморський райсуд Одеси розглядатиме позов нардепа від Партії регінов Сергія Ківалова до свого однопартійця Ігоря Плохого. Ківалов вимагає від нього моральну компенсацію у сумі 165 тис. грн і звинувачує у наклепі.

Начебто, торік у листопаді в ефірі програми "Актуальна розмова" одеського телеканалу АТВ Ігор Плохой звинуватив Ківалова в корупції і тиску на судову систему.

"Суть позову в тому, що я нібито оббрехав Ківалова, а потім він мусів додатково розвішувати біг-борди, щоб відновити свою репутацію в Одесі.  Але я не принижував його. Я говорив те, що є явним. Це не наклеп, а правда", - наголосив Плохой.

Зазначимо, Ківалов очолює парламентський комітет з питань правосуддя, є членом Вищої Ради юстиції.

"То у якого судді підніметься рука не відреагувати на прохання Ківалова? Його вплив на судову систему виливається в його прибутки. Процвітає рейдерство. Під це навіть однопартійці потрапляють. Ось і зараз ми спостерігаємо випробувану схему Ківалова", - додав нардеп.

Плохой каже, що кілька разів намагався переговорити з Ківаловим і з'ясувати ситуацію "по-чоловічому".

"У грубій формі Ківалов мене посилав подалі. Я питав, чого він не вимагає компенсації від телекомпанії? Але він же є співвласником цієї телестудії. Каже, як я з неї буду просити? Одній із газет взагалі сказав, що Плохого не існує на політичній карті. Сказав, що для нього цей конфлікт, як "слону драбина", - стверджує Плохой.

За словами регіонала, цей конфлікт цей дуже негативний і Микола Азаров, Анна Герман та Володимир Рибак просили його вирішити.

"І я на це нормально реагував, і ніяк не відповідав на мої приниження. Але тут переходить на особисте, на матеріальне. Всім відомо, що Ківалов яскраво відпочив на новорічні свята і мабуть сильно витратився, а тепер у такий доступний для нього спосіб вирішив поправити свій бюджет", - зазначив Плохой.

Прокоментувати ситуацію сам Ківалов відмовився.

Читайте також:

В Партії регіонів звинуватили Ківалова в корупції

Ківалов травмував ногу на гірськолижному курорті

Українські політики і бізнесмени встановлюють собі пам'ятники за життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: