Киян обіцяють "завалити" гречкою та цукром

Губернатор Київської області запевнив, що киян забезпечать гречкою, цукром та іншими продуктами харчування.

Мешканці Києва та області будуть забезпечені гречкою, цукром та іншими продуктами харчування. Про це заявив губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк.

"Київська область - той регіон, який може забезпечити продуктами харчування мешканців Києва. Повірте, у нас є і гречка - урожай цього року в три рази перевищує потреби Києва і області, і цукор. Києву та Київській області потрібно близько 100 тис. тонн цукру, а ми в цьому році виробили близько 250 тис. тонн. Тому наші люди будуть і з цукром, і з гречкою, і з іншими продуктами, які виробляє Київська область", - заявив Присяжнюк.

У свою чергу перший заступник мера Києва Олександр Попов повідомив, що у столичних мікрорайонах будуть виділені земельні ділянки для будівництва невеликих магазинів, де виробники сільськогосподарської продукції зможуть реалізовувати продукти без посередників.

Нагадаємо, раніше експерти заявляли, що найближчим часом в Україні зростуть ціни на картоплю та бавовну, і радили українцям запасатися цими товарами.

Крім того, за прогнозами, подорожчання очікує й на низку інших товарів, зокрема, на такі продукти харчування, як молоко та продукцію, що містить його, хліб, яйця тощо. Перед цим в Україні різко подорожчала гречка.

Читайте також:

До кінця року в Україні різко подорожчає одяг

Українцям порадили запасатися картоплею і бавовною

Сир в Україні подорожчає до 100 гривень за кілограм

Найближчим часом подорожчають м'ясо, гречка та молоко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: