Киян позбавили свята

Святкові концерти на Контрактовій площі, заплановані на 24 і 25 серпня, не відбудуться. Також під час свята не можна буде попити пива.

Вчора стало відомо, що святкові концерти на Контрактовій площі, заплановані на 24 і 25 серпня, не відбудуться. Причиною цього, за словами організаторів, стала ухвала Київради від 10 серпня про заборону продажу алкогольних напоїв, включаючи пиво, під час святкових заходів, присвячених 16-й роковині незалежності України.

Основну частину фінансових витрат на проведення концертів мала намір узяти на себе пивна торгова марка "Чернігівське". Дізнавшися про заборону на торгівлю пивом, компанія відмовилася від своїх планів.

Ірена Кільчицька
УНІАН
Ірена Кільчицька прийняла неоднозначне рішення
Реклама концертів на Контрактовій площі з участю груп "Мотор`ролла", "Борщ", "Де шифер", ТНМК і ряду інших українських колективів транслювалася по радіо з 12 серпня.

У вівторок Подільська районна держадміністрація повідомила організатора концертів — івент-агентство "Бревіс" — про те, що 10 серпня Київрада видала ухвалу за підписом заступника голови Київської міської держадміністрації Ірени Кільчицької, яке забороняє продаж алкогольних напоїв, зокрема пива, під час проведення міських заходів, присвячених святкуванню 16-ї роковини незалежності України.

Головним спонсором концертів планувала виступити торгова марка "Чернігівське", яка вже не перший рік підтримує проведення різних міських свят, зокрема Дня незалежності.

Однією з умов спонсора була саме торгівля пивом під час концертів. "Ми попередили. Хай самі вирішують", - сказала газеті "Коммерсант-Україна" начальник відділу культури Подільської районної держадміністрації Людмила Сабардіна.

Вчора представники компанії "Сан Інтербрю Україна" (власник бренда "Чернігівське") провели переговори з агентством "Бревіс" і вирішили відмовитися від фінансування концертів.

За словами національного директора по маркетингу "Сан Інтербрю Україна" Олександра Марченка, аналогічна ситуація вже виникала минулого року. "Тоді ми все-таки провели свято, тому що заборона мерії на торгівлю пивом вийшла за день до заходу, механізм вже був запущений і гроші вкладені, - згадує пан Марченко.— Втрати, які ми понесли минулого року через те, що довелося зняти продаж пива, були великі. Цього року ми теж втратили гроші, але не такі значні — це були початкові витрати на рекламу, на отримання дозволів".

За неофіційною інформацією, однією з причин відміни концертів могло стати також і те, що представники міських властей нібито говорили з організаторами про заборону розміщення реклами алкогольної продукції під час їх проведення.

В результаті, втративши основного спонсора, від проведення концертів вирішило відмовитися і агентство "Бревіс", яке займалося організацією святкування Дня незалежності впродовж останніх восьми років. Про це повідомив директор агентства Петро Качанов.

Прес-аташе групи "Мотор`ролла" Маріана Кочових назвала рішення про заборону на продаж пива, "м'яко кажучи, дивним". "Мерія дала дозвіл на проведення концерту і знала наперед, хто є спонсором, - відзначила вона.— В результаті організатори „попали на гроші”, музиканти залишилися без гонорарів, а кияни — без свята". Точну суму збитків ні організатори, ні спонсори не уточнюють.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: